Fernox TF1 Antifreeze Valve 1 1/4 fagymentesítő szelep


- Rendelhető bővebb info
- Rendelhető
- Szállítás 2600 Ft
- Fizetési módok online bankkártyás fizetés, utánvét, Cofidis online áruhitel, előre utalás
- 2 év garancia
Kapcsolódó termékek
Fernox TF1 Antifreeze Valve 1 1/4 fagymentesítő szelep - Netkazán adatlap
Fernox TF1 Antifreeze Valve 1 1/4 fagymentesítő szelep |
||
Rendszerfolyadék |
||
Legnagyobb statikus üzemi nyomás |
bar | 10 |
Üzemi hőmérséklet-tartomány |
°C | 0 - 75 |
Környezeti hőmérséklet-tartomány |
°C | -30 / +60 |
Folyadék hőmérséklete (nyitás) |
°C | +3 |
Folyadék hőmérséklete (zárás) |
°C | +4 |
Pontosság |
°C | +/-1 |
Kv |
23.1 | |
Meghúzási nyomaték |
Nm | 60 |
Tömítések |
EPDM | |
BSP menet |
ISO 228-1 szabvány | |
Méretek |
mm | 55x120x120 (MxSZxM) |
Fernox TF1 Antifreeze Valve 1 1/4 fagymentesítő szelep - Netkazán letölthető dokumentumok
Gyártói adatok
Fernox Unit 2, Genesis Business Park, Albert Drive, Sheerwater, Woking Surrey, GU21 5RW, Egyesült Királyság +44 (0) 330 100 7750
Leírás
A Fernox TF1 Antifreeze Valve 1 1/4 fagymentesítő szelepet kifejezetten a víz alapú hőszivattyús rendszerek védelmére terveztek. Iparágvezető KV szelepek a nagy teljesítmény érdekében. Automatikus működés, ha a kör hőmérséklete eléri a 3°C alatti értéket. Különböző méretekben kapható, hogy teljes kompatibilitást biztosítson a legtöbb alkalmazással.
A Fernox TF1 Antifreeze Valve 1 1/4 fagymentesítő szelepet a víz alapú hőszivattyús rendszerek védelmére terveztek. Sárgarézből készült a robusztus, tartós és hosszú távú működés érdekében. Automatikus működés, ha a kör hőmérséklete eléri a 3°C alatti értéket. A TF1 fagyálló szelep elsődleges funkciója annak észlelése, ha a rendszerben lévő folyadék fagypont közelében van. Amikor a hőszivattyús rendszer hőmérséklete egy bizonyos pont alá csökken, a TF1 fagyálló szelep kinyílik és kis mennyiségű folyadékot bocsát ki. A TF1 fagyálló szelep a hőszivattyús rendszer alapvető eleme, amely megvédi a rendszert a fagyás okozta károktól. Ha a rendszerben lévő folyadék megfagy, költséges javításokhoz és nem tervezett leállásokhoz vezethet, így az épület hőenergia nélkül marad.
Eltérés esetén minden esetben a gyártó által megadott paraméterek érvényesek. (ÁSzF 5.7.2.)