Fernox HVAC Protector F1 Inhibitor 10 liter


Fernox fűtés- és hűtésrendszerek tisztításához és korrózióvédelméhez szükséges kiemelkedő hatékonyságú és környezetbarát adalékok, berendezések legújabb tagja a Fernox HVAC Protector F1 Inhibitor védőszert.
Gyártó
Fernox
Model
62554
web ár:130.892 Ft
- Rendelhető bővebb info
- Rendelhető
- Szállítás ingyenes
- Ezt a terméket kérheted MPL csomagautomatába és MPL postapontra is
- Ezt a terméket kérheted FOXPOST csomagautomatába is
- Fizetési módok online bankkártyás fizetés, utánvét, Cofidis online áruhitel, előre utalás
- 2 év garancia
- Egységár: 13089.2 Ft/l
Kapcsolódó termékek
Fernox HVAC Protector F1 adatlap és méretek
Fernox HVAC Protector F1 letölthető dokumentumok
Gyártói adatok
Fernox Unit 2, Genesis Business Park, Albert Drive, Sheerwater, Woking Surrey, GU21 5RW, Egyesült Királyság +44 (0) 330 100 7750
Leírás
Hosszú távú védelmet biztosít a belső korrózió és vízkőképződés ellen a fűtési és hűtési rendszerekben.
- A Fernox HVAC Protector F1 összefér a központi fűtési rendszerekben szokásosan alkalmazott fémekkel és anyagokkal – az alumíniumot is beleértve.
- A tartós védelem érdekében javasoljuk a Protector F1 koncentráció rendszeres ellenőrzését (évente). Védőszer vegyes fémanyagú kereskedelmi fűtési és hűtési berendezésekhez
- A vizet acélt, öntöttvasat, vörösrezet, sárgarezet és alumíniumot nem-korrodálóvá teszi
- Megakadályozza a vízkőképződést
- Fenntartja a hatékonyságot és ezzel meghosszabbítja a rendszer éélettartamát
- A fűtési és hűtési rendszerekben szokásosan alkalmazott összes fémhez és anyaghoz használható
- Nem mérgező, környezetbarát
Gondos és figyelmes adatrögzítésünk ellenére felléphetnek olyan adatbeviteli hibák, amik a termékek műszaki paramétereit érintik; esetenként a gyártó változtathat a termékeik műszaki paraméterein.
Eltérés esetén minden esetben a gyártó által megadott paraméterek érvényesek. (ÁSzF 5.7.2.)
Eltérés esetén minden esetben a gyártó által megadott paraméterek érvényesek. (ÁSzF 5.7.2.)