Raktáros (komissiózó, áruszállító) állás- Budapest

Csatlakozz Hozzánk!

A Netkazán üzemeltetője, a Hüperion Kft. a magyar piac egyik dinamikusan fejlődő fűtéstechnikai webáruháza és boltja. Budapesti telephelyünkre keressük Raktáros (komissiózó, áruszállító) kollégánkat.

Feladataid lesznek:

  • termékek kézi és gépi csomagolása,

  • áruátvételi és kiadási feladatok,

  • rendelések és készletek ellenőrzése,

  • üzletek közötti árumozgatásban való aktív részvétel.

Téged keresünk, ha:

  • rendelkezel raktáros tapasztalattal, B kategóriás, targoncás jogosítvánnyal és épületgépészeti anyagismerettel,

  • nem ijedsz meg a mindennapos kihívásoktól,

  • valamint munkádra magas fokú precizitás és rendszeretet jellemző.

  • szeretnél egy családias, vidám csapat tagja lenni,

  • hosszútávú, biztos munkahelyre vágysz, ahol értékelik a munkába fektetett energiádat és meghallgatják a javaslataidat.

Munkavégzés helye:

  • 1173 Budapest, Csomafalva út 1.
  • 1047 Budapest, Vörösmarty utca 4.

Amennyiben a hirdetés felkeltette az érdeklődésedet, kérünk, hogy küldd el önéletrajzodat a hr@netkazan.hu e-mail címre.

Töltse ki regisztrációs űrlapunkat! Munkatársunk adategyeztetés céljából felkeresi Önt, megbeszélik az esetleges kérdéseket, ezután aktiváljuk partner fiókját, így hozzáférhet viszonteladói árainkhoz!
Kérjük, adja meg a regisztrációjánál használt e-mail címét, melyre küldünk egy levelet. A levélben található linkre kattintva beállíthatja új jelszavát.