Marketing munkatárs állás- Nyíregyháza

Csatlakozz Hozzánk!

A Netkazán üzemeltetője, a Hüperion Kft. a magyar piac egyik dinamikusan fejlődő fűtéstechnikai webáruháza és boltja. Nyíregyházi telephelyünkre keressük Marketing munkatársunkat.

Feladatok, amiket el kell látnod:

  • online és offline marketing tevékenységek és fejlesztések (PPC, SEO, stb.),

  • funkcionális és ergonómiai weboldal fejlesztések,

  • részvétel a marketing stratégia kidolgozásában, aktualizálásában,

  • marketing kampányok szervezése, célzott marketing üzenetek kidolgozása, anyagok összeállítása,

  • social media felületek kezelése,

  • piac- és versenytárs elemzés,

  • új termékbevezetések marketing oldalról történő támogatása,

  • folyamatos kommunikáció és ötletelés a részlegekkel, a csapatunk munkájának támogatása (értékesítők, webfejlesztők, stb.),

  • szakmai/partnertalálkozók szervezése.

Elvárások:

  • minimum 2 év munkatapasztalat marketing és/vagy rendezvényszervezés terén,

  • social media trendek naprakész ismerete,

  • kiemelkedő kommunikációs készség,

  • precíz munkavégzés, kreativitás,

  • ownership szemlélet,

  • grafikai programok felhasználó szintű és naprakész ismerete,

  • minimum középfokú végzettség.

  • szeretnél olyan munkahelyen dolgozni, ahol elismerik a teljesítményedet és nyitottak a javaslataidra,

  • fontosak számodra a modern munkakörülmények és eszközök,

  • a felborult gazdasági viszonyok és pandémiás időszak ellenére is hosszú távú, biztos munkalehetőséget keresel,

  • fontos számodra a támogató és családias környezet.

Munkavégzés helye: 4551 Nyíregyháza-Oros, Nyíregyházi út 9.

Amennyiben a hirdetés felkeltette az érdeklődésedet, kérünk, hogy küldd el önéletrajzodat a hr@netkazan.hu e-mail címre.

Töltse ki regisztrációs űrlapunkat! Munkatársunk adategyeztetés céljából felkeresi Önt, megbeszélik az esetleges kérdéseket, ezután aktiváljuk partner fiókját, így hozzáférhet viszonteladói árainkhoz!
Kérjük, adja meg a regisztrációjánál használt e-mail címét, melyre küldünk egy levelet. A levélben található linkre kattintva beállíthatja új jelszavát.